Účinné látky

Ovomukoidy a ovoinhibitory

Pokud trpíte alergií a hledáte přírodní produkt, který můžete kombinovat s léky na předpis, případně je jím zcela nahradit, StopALERG je vhodnou alternativou pro vás. Je přírodní a šetrný k organismu, je vhodný pro děti od 3 let a mnoho zákazniček jej ocení například v těhotenství či při kojení.

Ovomukoidy a ovoinhibitory, přírodní zázrak na potlačení alergie

Při alergii organismus reaguje různými projevy a vyplavují se různé bioaktivní látky. Uvolňuje se histamin, který je zodpovědný za nepříjemné alergické reakce. K potlačení jeho působení se užívají různé léky, mnohé obsahující kortikoidy, se silnými a často nepříjemnými vedlejšími účinky.

Ovomukoidy a ovoinhibitory jsou glykoproteiny nacházející se ve vaječném bílku, které mají schopnost inhibovat některé z enzymů přítomných na alergenech. Mohou snižovat alergickou odpověď organismu navázáním se na některé typy serinových a trypsinu podobných proteáz exprimovaných na povrchu alergenů a takto potlačovat vnější projevy alergických chorob.

"Organismus alergika je zaplaven histaminem, díky ovomukoidům se však dále neprodukuje a po jeho přirozeném odbourání se již v těle nevyskytuje a alergické projevy ustupují."

Ovomukoidy a ovoinhibitory však kromě toho, že působí přímo v centru alergické reakce, mají silný preventivní účinek, proto je vhodné je užívat před očekávaným zvýšeným působením alergenů. Díky užívání těchto látek se alergeny nedostanou až k buňkám, které by stykem s nimi spustily alergickou reakci.

Moc přírodních glykoproteinů znali již naši předkové

Tyto účinné látky obsažené v křepelčích vajíčkách se k potlačení nepříjemných alergických reakcí používají již celá staletí. Ve starověké Číně se používali v boji se sennou rýmou, astmatem nebo atopickým ekzémem. Historické prameny odkazují také na dnešní Turecko a Francii, kde jsou u alergiků oblíbené dodnes.

.

 

bojovnik-proti-alergii-zinokStopALERG plus zinek

Stopalerg je přírodní antihistaminikum. Tento výživový doplněk je ve formě žvýkací tablety s přírodními glykoproteiny, které ulevují od senné rýmy, astmatu či atopického ekzému. Zinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému

Bojovník proti alergii

Jak to funguje: Obsažené ovomukoidy mají schopnost utlumovat serinovou proteázu zvanou trypsin. Trypsin je zodpovědný za spuštění složitého řetězce chemických procesů při alergické reakci, jako je například podráždění nebo zánět. Nepřímo tak zabraňuje i vyplavování histaminu a rozvoji alergické reakce. Doporučená denní dávka: Dospělí a děti od 3 let užívají 1 dávku (2 tablety), dle potřeby. Maximální denní dávka je 10 tablet. Ustanovená maximální denní dávka se nesmí přesáhnout. Složení: přírodní glykoproteiny, sladidlo: sorbitol (E420), protihrudkovací látka: magnesium stearát (E470b), Zinek 1,5 mg 15 % RVH** Referenční výživová hodnota

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení