Covid

Co má společného virová infekce a alergie?

Virus, stejně jako alergen, spouští komplikovanou kaskádu reakcí, které končí uvolněním histaminu (při alergii) nebo průnikem viru do buňky (COVID-19).

 

K tomu, aby se zmíněné reakce spustily, potřebují virus i alergen proniknout do buňky.

 

A právě tady je jejich společný jmenovatel. Při kontaktu viru nebo alergenu s buněčnou membránou se aktivuje enzym, serinová proteáza, která zajistí narušení, dočasné otevření buněčné membrány pro vstup škůdce (virus, alergen).

 

Ovomukoidy, obsažené v přípravku Stopalerg, dokážou tento enzym (serinovou proteázu) zablokovat, a díky tomu se nerozběhne alerghická reakce při kontaktu s alergeny. Stejně tak se virus COVID-19 nedostane do buňky. Jednoduše, brána se neotevře.

 

Při pravidelném užívání tablet Stopalerg pomůžete organizmu bojovat proti rozvoji alergie a virové infekce, a minimalizujete jejich vliv na zdravotní stav vašeho organizmu.

Pro ty, kteří chtějí vědět víc: Jaký je mechanismus průniku viru do buňky? Pro vstup viru do buňky je nutná interakce viru s buněčným receptorem ACE2 a součinnost TMPRSSA (type II transmembrane serine protease – transmembránová serinová proteáza typ II). Virový S protein se pomocí RBD váže na buněčný receptor ACE2. Potom se TMPRSSA naváže na tento komplex a odštěpí ACE2 receptor, čímž je S protein aktivován – virus může vstoupit do buňky a začít ovládat buněčný aparát. (https://vedanadosah.cvtisr.sk/priroda/biologia/co-vieme-o-koronaviruse-sars-cov-2/)

 

S pomocí extraktu z Cordyceps v produktu Air7 podpoříte také buněčnou imunitu plic.

Přípravek se speciálním složením pro zdraví plicní tkáně
Poskytuje vysokou ochranu proti původcům onemocnění horních cest dýchacích
Antioxidanty chrání před volnými radikály
Zlepšuje schopnost plic absorbovat kyslík
Zvyšuje odolnost imunitního systému a plic vůči různým onemocněním

Nedejte alergenům a virům šanci!

Zpět do obchodu